درباره ما
 هماگونه که می دانید  انجام غربالگری تکاملی از ضروریات بررسی های دوره ای کودکان است  و مشکلات متعددی درمراجعات حضوری وجود دارد  و حتی امکان آن برای بیشتر خانواده ها وجود ندارد. این مشکلات  ما را بر آن داشت تا وب سایت حاضر را با امکان انجام غربالگری در منزل و ارسال نتایج ان طراحی و پیاده سازی کنیم .

وب سایت حاضر و پرسشنامه های ان امکان انجام تست آنلاین غربالگری تکامل کودکان را  بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم می کند. والدین با مراجعه به وب سایت و پس از وارد کردن سن فرزندشان به طور خودکار به تست مناسب سن وی هدایت شده و از راهنمایی های سایت که بصورت تصویری خواهد بود بهره مند میشوند پس از انجام آزمون نمرات در اختیار والدین قرار خواهد گرفت .والدین می توانند این نتیجه را به پزشک خود ایمیل کنند و تفسیر نتیجه تست را از وی بخواهند و یا ان را چاپ کرده به مطب و یا مرکز بهداشتی ببرند .انجام غربالگری تکاملی انلاین ضمن کمک در تشخیص زودرس اختلالات تکاملی در کاهش هزینه های بیماران و عواقب ترافیکی ناشی از مراجعات حضوری بسیار موثر است.

اگر این وب سایت باعث شود بیماری فقط یک کودک ، قبل از بروز اسیب غیر قابل درمان تشخیص داده شود و یا یک لیتربنزین کمتر مصرف شود و یک سفر درون یا برون شهری . کمتر انجام شود ما به هدف خود رسیده ایم.مجموعه  حاضر از جدیدترین  ویرایش منابع زبان اصلی و برگردان به زبان فارسی به حضور شما تقدیم گردیده است .

 ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید 
 
 
 
 
 
 
 

تیم نی نی تست 
 

2024 © کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ میباشد.

طراحی و برنامه نویسی w3ir